| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea fratele meu mai mic si-apus un model de deblocare la telefon(Orange Zali) pe fuga,pe care nu l-a retinut.Dupa multe incercari de a ghici modelul i s-a cerut sa scrie datele contului google(id si parola). Insa zice ca datele introduse nu sunt valide,desi acelasi Id si parola le-am introdus pe si calculator,iar pe calculator le recunoaste si ma conecteaza la cont fara probleme. Intrebarea mea este : De ce nu imi recunoaste datele de pe mobil daca sunt aceleasi? Chiar trebuie sa rezolv aceasta problema, mersi!
Funda

10 răspunsuri:
| fataaaa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, dar nu am mai putut face nimic si a trebuit sa ii dau resetare la fabrica si mi-am pierdut toate numerele de telefon.Eu as zice sa ii dai resetare la fabrica.Bafta!

| fataaaa a răspuns (pentru fataaaa):

Funda?

| StefanCristi55 a răspuns (pentru fataaaa):

Unde sa-i dau resetare din fabrica? Unde ar trebui sa apas?

| fataaaa a răspuns (pentru StefanCristi55):

Ce fel de telefon ai?

| StefanCristi55 a răspuns (pentru fataaaa):

Orange Zali

| fataaaa a răspuns:

Cauta pe net telefon Orange zali resetare la fabrica

| fataaaa a răspuns:

Ai reusit? Funda?

| fataaaa a răspuns:

Nu este corect! Ai spus ca dai funda! De ce nu te tii de cuvant?

| StefanCristi55 a răspuns (pentru fataaaa):

Scuza-ma ca nu ti-am dat funda dar aici nu prea m-a ajutat nimeni, am gasit pana la urma pe internet instructiuni de reinstalare a softului

| Limitless007 a răspuns:

Stinge telefonul, tine apasat pe tasta volum mic, butonul din mijloc si apoi si pe ala de aprindere, dar nu lua degetul de pe ele. Acolo ai reboot sau ceva de genul. Da i acolo. Daca nu merge, nu am idee.