| Vasilină98 a întrebat:

Zilele astea mi-am achizitionat un S4 mini si am vrut sa-mi bag muzica pe el. Mi-am bagat albumul DELIRIC 1 - ITP (il am in original, in CARCASA si l-am bagat in PC apoi pe telefon) si cand am vrut sa-mi bag Specii - Usile, am bagat pe telefon dar nu recunoaste artistul, albumul. Cum as putea sa fac sa recunoasca si artisul, albumul?

2 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

încearcă să dai (din calculator) click dreapta pe o melodie, și la properties, să editezi manual albumul și artistul.

| Nitroblast a răspuns:

Stii cum, e prajit tare albumul laughing)))

Vezi cum arata numele pieselor din ITP si verifica sa arate la fel si piesele din Usile ca si format. Un spatiu, un "-" pus altfel, cam aici e problema.
Daca nu, vezi raspunsul lui @ZoZoHeart.