| sebastyancuidiny a întrebat:

Zilele astea o sa ma mut undeva in zona otopeni (la max 8km de otopeni) vreau sa stiu daca exista ceva firme locale de INTERNET. Sau daca vreo firma din bucuresti cu internet accesibil are vreun switch in zona si poate ajunge acolo saaaau stick-uri wireless care sa aiba semnal pana acolo. Am sunat ieri la RDS&RCS(Digi) si mi-au spus ca e "posibil" sa ajunga însă nu-i nimic sigur. Ce alte firme mai stiti unde ma pot interesa?

1 răspuns:
| RANGE a răspuns:

Bre nea gigiVasileTractor nu inteleg ce vrei sa spui.adica daca este internet wireless?sad