| Hacky a întrebat:

Saluta, am o problema cu calculatorul. Mi-am luat de pe un site GTA5 si este arhivad in D.Si cand dau sa-l dezarhivez in D mi se umple C -ul. Puteti sa imi spuneti ce fac sa nu se mai intample asta?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Monteaza-ti un hard disk mare, incapator (minim 500Gb), atunci vei avea loc suficient.

| danutzu96 a răspuns:

Nu mai folosi drag and drop. Click dreapta pe arhiva si apesi pe " extract here" sau o deschzi si apesi pe "extragere" si alegi folderul. Cu drag and drop (tragi cu mouseul) mai intai extrage in temp (un folder din C, de aia se umple) si dupa muta in D.

| Hacky explică (pentru danutzu96):

Cand folosesc extract here tot incepe sa se umple C -ul

| danutzu96 a răspuns (pentru Hacky):

Arhiva trebuie sa fie in D.

| Hacky explică (pentru danutzu96):

Da,totul este in D

| Bandit288 a răspuns:

Normal ca se umple partitia, nu ai spatiu suficient pe disc. -_-