| aspire5738 a întrebat:

Salutar. Vreau sa imi iau un pachet de la rcs si eu am mai multe televizoare in casa, respectiv 3. Un smart tv si 2 plasme. Stiu ca la rcs se da receiver. Cum fac ca sa conectez fiecare televizor la cablu dar cand sunt dechise mai mult de 2 sa nu fie aceleasi posturi? Putin mai detaliat ce imi trebuie va rog.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Pentru fiecare televizor trebuie receiver separat. Daca televizorul este mai nou si are slot pentru card CL atunci nu mia ai nevoie de receiver clasic(cutia cu telecomada) ca iti da cartela si suportul pe care il bagi direct in tv.