| adibot25 a întrebat:

Salutare, am o problema cu Facebook. Am schimbat telefonul si nu ma mai pot loga ....imi stiu numele si parola si imi cere cod de conectare pe care nu il am si telefonul era singurul la care ma conectam la Facebook nu am nici un cod nimic.
Cand dau pe retrimitere cod imi apare o casuta goala si butonul OK. Ce pot face sa ma pot loga?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Te-ai putea conecta cu numarul vechi de telefon, daca aveai si o adresa de e-mail inregistrat sau inca un numar de telefon asociat.
In lipsa, poti lua ramas bun de la cont.