| Cadillac a întrebat:

Salutare!
Acum 2 saptamani mi-am lasat telefonul la garantie. Mi-a venit inapoi intr-o saptamana, am primit mesaj de la service m-am dus la Vodafone, l-am ridicat si cand l-am testat de fata cu doamna de la Vodafone defectul inca persista in ciuda faptului ca in fisa de service scrie ca fost schimbata piesa respectiva si si testat. L-am trimis inapoi iar acum ma gandesc daca le pot spune ceva celor de la Vodafone daca si acum o sa imi vina telefonul in aceeasi stare, aveti vreo idee?

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Daca defectul persista, sint obligati sa-ti inlocuiasca telefonul. Tocmai am auzit asta intr-un showroom.