| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Acum cateva ora incercam sa fac un server de Minecraft si ceva nu a mers bine... dar asta nu conteaza.
Problema e ca din greseala am dat ca toate fisierele de tip exe. sa se deschida cu java. Acum nu mai pot sa deschid nici unul si nu imi mai apare optiunea "Open with".
Ce pot face in cazul asta? Am windows 7.
Astept raspunsurile voastre, pentru ca eu am ramas fara idei. crying

2 răspunsuri:
| Viorel_Andrei_1980 a răspuns:

Ii dai la programele de tip exe deschide cu... sau (open with...) si dai cu ce trebuie dar nu o sa raman asa cam asa trebuie sa faci de fiecare data