| Xulescuu a întrebat:

Salutare. Acum cateva zile mi-am cumparat un router Wifi TP-LINK TL-WR740N. L-am instalat si dintr-odata mi-a picat netul. Am aflat intre timp ca trebuie sa imi fac anumite setari ca sa mearga si netul pe PC si routerul Wifi. In momentul de fata routerul imi apare cu semnal full pe telefon dar nu pot intra pe nimic ce tine de internet. Ma puteti ajuta cu setarile? Dau funda, raman recunoscator.

3 răspunsuri:
| Killer4Oscuro a răspuns:

Uite, de aici am facut si eu :3 si mi-a mers http://www.tp-link.ro/article/?faqid=138