| WAYNEZ a întrebat:

Salutare.Acum doi ani m-am mutat într-un apartament nou și am avut abonament de la dezvoltator.Acum,rcs l-a obligat să anuleze abonamentul, iar eu să-l preiau.Tocmai am făcut trecerea la acest abonament și am întâmpinat o problemă:Acum ceva timp am făcut o rețea WI-FI care a mers foarte bine până acum,dar de când am trecut pe acest abonament, nu mai pot accesa unele site-uri.Mă puteți ajuta vă rog?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Din cate stiu eu doar 2 siteuri de ''descarcari gratuite'' sunt blocate la noi. Care sunt paginile cu care ai probleme?

| WAYNEZ explică:

Eu pot să intru doar pe Google, Youtube, Yahoo de pe rețeaua mea WI-FI.