| shurubeluuuu a întrebat:

Salutare all!
Am descarcat project neptune v1.7,si am incercat sa il instalez!
Prima data nu a mers,dadea o eroare,ceva gen "net frame",etc etc!
Am instalat net frame 4, iar acum,cand vreau sa il instalez,imi da eroarea "project neptune has encountered a problem and needs to close.we are sorry for the inconvenience." si am doua optiuni "send error report" sau "don't send"!
Ce ar trebui sa fac sa pot instala cu succes programul?
Stiu la ce se foloseste,asa ca nu am nevoie de sfaturi legate de asta!
So, de ce nu-l pot instala?
Dau funda+vot!

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Incearca cu alt installer, ori alt framework.

Succes

| shurubeluuuu explică (pentru YoBuDy):

Am incercat cu 3 versiuni ale programului (1.7, 1.8 si 2.0)!
Pe xp nu merge niciunul, dar pe win 7 merge perfect!