| bogleaiulian a întrebat:

Am achizitionat de curand un telefon Nokia Lumia 520. Atunci cand bag cablul de date la pc imi pare acolo un fisier,, download" unde gasesc fisierul acesta in telefon ca sa pot instala aplicatiile care le introduc in fisierul respectiv?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Du-te la setari-stocare inteligenta. Acolo ai sa vezi "telefon" si "sd card".
Descarca aplicatia "Files" de aici:
http://www.windowsphone.com/......26f54fc25e

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sunt 2 foldere 'download', atat pe card cat si in memoria telefonului. Daca le descarci de pe net, le gasesti in 'downlod' telefon. Daca le copii tu prin cablu, le poti copia in oricare din cele doua.

| bogleaiulian explică (pentru horia2012):

Ideea este ca eu nu gasesc in telefon fisierul download, dar il gasesc in pc cand conectez telefonul cu cablu de date, fisierul acela este din telefon dar nu stiu unde sa il caut in telefon

| horia2012 a răspuns (pentru bogleaiulian):

Du-te la setari-stocare inteligenta. Acolo ai sa vezi "telefon" si "sd card".
Descarca aplicatia "Files" de aici:
http://www.windowsphone.com/......26f54fc25e

| horia2012 a răspuns:

Instaleaza aplicatia 'fisiere' din Magazin si ai sa le gasesti mai usor.