| Apostol_Stefan_1970 a întrebat:

Salutare, am achizitionat un aparat foto Fujifilm S2980, cand descarc pozele in pc, nu apare data pe poze, de ce?

3 răspunsuri:
| TonyTZu a răspuns:

Asta nu e din cauza calculatorului ci a aparatului foto.Cauta in meniul aparatului si pe acolo cred ca vei gasi ceva.Dar scuze ca te intreb de ce trebuie sa scrie data pe poza.

| Apostol_Stefan_1970 explică (pentru TonyTZu):

Am gasit in meniu e bifat dar tot nu apare data, doar pe anumite poze vreau data, de exemplu cand fac poze fetitei mele pe unele poze sa apara si data, ori de prin cocedii...nu pe tote

| TonyTZu a răspuns (pentru Apostol_Stefan_1970):

Nu stiu ce sa zic du-te la magazinul de unde l-ai luat sau daca nu l-ai luat din orasul tau la un alt magazin de electronice.winking