| Jigokunokishi a întrebat:

Am cumparat o imprimanta cu toner de la Samsung si am bagat-o in priza, am conectat-o la laptop, i-am dat drumul, am bagat cd-ul in cd rom si cand sa-l instalez imi scria ca nu recunoaste nicio imprimanta. Cablul pe care-l am e de la imprimanta HP veche. Sa fie asta cauza pentru care nu recunoaste imprimanta noua?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Conectează cu cablu USB dacă are. E tip plug-and-play, ar trebui să "vadă" automat imprimanta