| Alexandru_Alex_1990_SRJO a întrebat:

Salutare,am cumparat o pereche noi de casti bluetooth Huawei m61 sport pentru telefon si cand pornesc o melodie sau un clip,etc se aude un bâzâit în căști, iar dupa ce ies din clipul muzical se opreste. Este normal sa se auda acel bâzâit în căști cand ruleaza muzica? Se aude incet dar deranjant. Multumesc happy

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu e normal, trimite-le la garantie la reparat sau inlocuit.

| Alexandru_Alex_1990_SRJO explică (pentru antimulte):

Le-am trimis. Mi-au dat altele si fac la fel.Inca cei de la garantie au spus ca le-au testat si nu au nimic.Probabil asa sunt ele.

| Anonim124635 a răspuns:

Cel mai simplu mod pe care l-am gasit pentru aceasta problema este sa returneze produsul sau daca ai garantie sa il dai si sa iti dea alte casti la schimb mai bine returneazal si cumpara altele si fi atent la review produsului mult succes cu alegerea

| Cornel1333 a răspuns:

Salut!
Incearca sa le conectezi cu alt dispozitiv, daca problema persista, cel mai bine ar fi sa le returnezi.