| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am cumparat un modulator fm de la Auchan ieftin ce-i drept, l-am conectat la bricheta si la radio dar cand bag stick sau memory card vede cate melodii am dar nu se aude nimica.Precizez ca au fost formatate FAT32 si melodiile sunt format mp3.Cand dau play se aude un tacanit scurt de parca ar vrea sa redea ceva si atata. sad
O parere? Scrie pe el retur sau?
Multumesc.Dau funda pentru un ajutor real

2 răspunsuri:
| ovidiu68 a răspuns:

Formatare este corecta. Daca si stickul este ok, incearca.l la un prieten pe masina si atunci vei sti daca este de dat la retur sau nu.

| osaandy a răspuns (pentru ovidiu68):

Da am uitat sa mai spun ceva si anume daca dau urmatoarea melodie sare la urmatoarea si la urmatoarea si tot asa pana ajunge iar la prima melodie si atunci se opreste, dar nimic altceva.parca nu ar recunoaste melodiile asa si la stick cat si la cardul microsd. sad