| DoctorOtker22 a întrebat:

Salutare, am dezinstalat si eu driver-ul de la placa video ( aveam ultimul driver de la nVIDIA ) si am vrut sa incerc sa il iau pe penultimul sa vad daca e mai bine optimizat, asa ca am intrat pe nVIDIA si am selectat acolo ce placa video, ce windows am etc... si am dat download si s-a descarcat si dupa imi arata ca nu e compatibil, https://imgur.com/a/br9ESR8 si sunt sigur ca am selectat acolo exact ce trebuie.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai se pare ca te inseli! eu cred ca ai gresit ce windows ai 32 sau 64! Deci mai descarca-l o data!

| DoctorOtker22 explică (pentru lpavel):

Am rezolvat, acu cu GeForce experience.