Întrebare recomandată | Carmen a întrebat:

am facut o gafa.nu mai stiu pe unde am apasat din greseala, insa nu mi apare deloc pagina Google, fie ca deschid Mozilla sau Google Chrome, dar Google nu vrea sa mi apara ci imi arata Private search. ce as putea sa fac? help pls! mersi

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Gafa asta inseamna de fapt ca ai instalat nu stiu ce program si cand asta te-o intrebat daca sa instaleze si motorul lui de cautare pe internet si sa seteze pagina de pornire pe acesta, nu?
Faci asa cum a zis persoana dinaintea mea, si in plus ai putea cauta un program ca ccleaner, care ii free, si iti face putina curatenie in calculator.

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Pentru amandoua, meniu\la fiecare la pagina de pornire scrii: http://www.google.ro/