| xkiler007 a întrebat:

Salutare
Am facut o prostie si mia sisparut o partitie inainte aveam :C big grin :E Acum am doar C E Doar Partitia big grin nu este
Am pe hard 500GB
In partitia (Chappy Am 103GB iar in partitia (Ehappy 263 GB
ma ajut cineva cum sa reinstalez partitia va rog?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Http://www.partitionwizard.com/

partition wizard are in meniu recuperare partitii.

| xkiler007 explică (pentru halogen001):

Sa vad daca imi este de ajutor oricum mersy

| halogen001 a răspuns:

Exemplu: pe un hard am 6 partitii si una stearsa.
pornesc programul partition wizard
De la butonul Wizard de sus aleg Partition Recovery Wizard, dau Next, aleg diskul daca am mai multe, dau next, pot alege "unallocated space", pot alege "quick scan", dau next, bifez partitiile care vreau sa ramana (in cazul meu 7 partitii) (aici cred ca daca nu bifez o partitie, o va sterge), dau finish, (toate partitiile vor aparea in imagine), apoi dau Apply din stanga sus in program si modificarile (inclusiv recuperarea partitiei) vor fi trecute pe hard disk.

| xkiler007 explică (pentru halogen001):

Adauga-ma in skype si sa intre la mine pan team ca nu inteleg nimic in program
Skype: makler_o1

| halogen001 a răspuns (pentru xkiler007):

Nu am skype. Daca il instalez si fac cont, revin.

La tine ar fi ceva de genul http://youtu.be/u91t2vY7zCs