| David5000 a întrebat:

Salutare!
Am facut prostia de a deschide un fisier cu Winrar-ul... si de atunci toate fisierele ( in care ma punea sa aleg cum sa deschid: cu o pagina web sau cu un programa la alegere) din calculator sunt deschise cu winrar,si imi spune ca Arhiva este stricata sau damaged.
are cineva idee daca se poate sa revin cu fisierele in mod normal(fara niciun program cu care sa se deschide),si daca da,cum?

Ps: Re-Downloadarea fisierelor nu rezolva problema,tot asa imi apar, sub format winrar

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virus!

| snake260889 a răspuns:

Ce fisier ai deschis cu winrar-ul? poza sau program?

| David5000 explică:

@K0sti,daca nu stii despre ce e vorba și dai imediat vina pe virusi, nu rezolvi nimic, nu sunt virusi.

@snake260889 -> Open with -> si am ales winrar

@Bhom am vazut ceva asemanator si eu, dar nu a mers cum spunea in acel video, voi reincerca cu aceasta metoda big grin