| AlexxSFM a întrebat:

Salutare,am gasit si eu un film pe YouTube dar nu e tradus in romana nici in engleza,are limba chineza sau japoneza in subtitrare, am incercat sa il caut dar are numele ceva gen "Best action movie ever 2021 " cum pot face sa il gasesc tradus in romana, nici generic nu are si se termina fara ecran de final cu credite.Am laptop si TV Cu Android TV.

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Salut! Lasa un link, poate află careva de ce film este vorba.

| AlexxSFM explică (pentru Legion7X):

Pai găsesc multe filme de genul, nu exista vreun program care traduce subtitrarile daca descarc filmul de pe Youtube, desi subtitrarea e lipita pe film si nu are fisier separat.sub sau.srt?

| Legion7X a răspuns (pentru AlexxSFM):

Nu, știu ce să zic. Dă-mi să vad ce secventă este sau ce ai găsit, poate te ajut cu ceva.