| jhdhasjdhash a întrebat:

Am și eu o mica mare problema. De ceva timp dețin jocul Call of Duty 6: Modern Warfare(original). Nu m-am mai jucat de aprox. 1 an, însă acum 2 zile, când am încercat sa ma joc din nou, îmi sacada foarte mult(lag). Din ce motiv? Tind sa menționez ca, fata de acum 1 an, am mai adăugat 2GB de RAM(DDR 2). Uitați și componentele mele:
Ram 3.5 GB DDR2
Placa video nVidia GeForce 7600GS(1700 mb nededicați, 256 dedicati)
Procesor Intel Pentium D, 2 CPUs(2, 66GHz fiecare, cooler-ul procesorului cam bâzâie)

VA ROG AJUTOR URGENT! Calculatorul meu nu mai rulează fără lag nici un joc la rezoluție 1024x720, iar acum 2 ani rula aceleași jocuri la 1280x1024. Va rog spuneți-mi ce ar trebui sa schimb și, de ce? VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| AlexAlex23 a răspuns:

Az zice sa iti reinstalezi windowsul.