| CataliNNN9539 a întrebat:

Salutare, am incercat sa instalez windowsul pe laptop si imi da o eroare de la hard ceva de genu hard unknow error si nu mai stiu ce. cum pot rezolva sa pot instala windowsul? dau funda! :*

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că nu ai baduri pe hard disc înseamnă că Kitul de Windows nu este bun.Reîncearcă un un kit original(ăsta poate fi licențiat sau nu, esta o faci pe răspunderea ta) și vezi dacă problema persistă. Dacă da scanează hard discul de baduri.Succes

| relian a răspuns:

Daca nu iti este vazut hardul atunci aia este defect.Tot ce se poate.Dar incearca sa instalezi din bios, intra acolo si seteaza sa pleci de acolo dupa dvd si mai departe vezi ceiese. Daca tot la fel zice atunci ai ceva probleme cu hardul sau conectia lui la calculator.Cauta aici la raspunsurile mele si gasesti cum sa instalezi un windows asa pas cu pas. Daca faci asta si tot nu vede hardul atunci se pare ca s-a cam dus.Bafta oricum