| Liviu97 a întrebat:

Salutare. Am instalat ieri Daemon Tools si mi-a pus pe Computer o unitate virtuala. Mai pe seara, cand am intrat, erau vreo 7 unitati. Le-am sters pe toate, iar urmatoarea zi au aparut iar. Ce sa fac? Vreau sa am doar o unitate

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ai iconiţa de daemon tools jos undeva, dai click dreapta si acolo o sa ai o optiune gen: set numbers of drivers si selectezi 1

| K0sti a răspuns:

Programul ala are si el niste setari! De ce le-o fi facut producatorul?