| Sergiu_Trandafir_1997 a întrebat:

Am instalat windows 7 si am creat 2 usere.Cand instalez ceva pe unul din ele se instaleaza si pe celalalt.
Intrebarea mea este urmatoarea: Cum fac sa se instaleze doar pe acel user, nu si pe cel de-al doilea?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu ai cum fara optiunea aia, unele programe sunt default pentru toate usere, eventual poti cauta tutoriale pentru fiecare program in parte dar e cam pierdere de timp, mai simplu cauti un program de parolare pentru anumite foldere, programe etc... ca sa nu te mai chinui