| Rapidistu_Ionut_1994_JZne a întrebat:

Am intampinat de curand o problema... eu ma uit la filme online si am observat ca acestea nu mai au sonor, se aude foarte foarte incet... am crezut in prima faza ca e de la site-ul lor. Dar am intrat acum sa joc cs si aici sunt problema laughing de exemplu daca dau 1 pentru go go go,, nu se mai aude, si nici sunetul de glont cand trag.

De la ce sa fie? placa de sunet, drivere, windows?

2 răspunsuri:
| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică:

Am luat acum un film si l-am deschis prin bs player si e aceeasi situatie. nu se aude ce vorbesc actorii.

| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 a răspuns:

RegatulFilmelor iti pune la dispozitie cele mai noi filme intr-un format de buna calitate HD(High Definition) pentru majoritatea filmelor iar la noi pe site ai cele mai noi PREMIERE la cele mai interesante filme ale anului ✌ Trateaza Dependenta de Filme cu NOI