| Nutzu_Nutzu_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un telefon SAMSUNG Galaxy J3 2017 si mi se tot restarteaza cand intru pe Clash Royale (Doar pe acest joc face asa, in rest nu am avut probleme). I-am dat reset din fabrica de vreo 2 ori si tot asa face. Stie cineva vreo solutie? (In afara de service, sa nu ma greabesc cu el, dupa il duc la un service).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acelasi model si am patit si eu ca acum doua saptamani sa mi se resteze in timp ce jucam Real Racing 3.

Sfatul meu : verifica actualizarile. J3 2017 a trecut la Android 8 oreo si plus pe langa asta a primit si o alta actualizare de imbunatatire sistem. Verifica ca toate actualizarile de sistem sa fie instalate.
Daca nici asa nu se rezolva problema ( facandu-i si restart ), atunci doar la service se poate rezolva problema.

| Nutzu_Nutzu_2000 explică:

Am rezolvat, baga-ti-va GAME TUNNER de pe google, schimbati rezolutia si aia e. Oricum, multumesc pentru raspuns DoarEu90.