| Oapi1000 a întrebat:

Salutare, am nevoie de puțin ajutor ca să găsesc niște site-uri din care să ma documentez pentru atestat la informatică de clasa a 12-a.
Tema pe care o am și pe baza căreia trebuie să fac atestatul este Robotica și Informatica aplicată.
Poate careva să mă ajute cu sursa de documentație și eventual dacă se poate să menținem legătura de apar obstacole?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Misto de tot tema. Sursa? INTERNETUL! Poti sa pleci de la pagina wikipedia legata de roboti/robotica si de acolo... tot inainte. Discutam de limba engleza, desigur, ca materialele in romana sunt sublime. Doar ca lipsesc.winking

| Oapi1000 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mulțumesc, dacă ma vreo întrebare ți-as puteao adresa? Nu de alta da profesoara mea nu răspunde la nici o întrebare referitoare la temele pentru atestat și întrebă în general.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Oapi1000):

Bineinteles.

| Oapi1000 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mulțumesc mult de tot ^-^