| Snitzel a întrebat:

Am o imprimanta Hp Deskjet f2280 all in one, si am o probleme la cartusul negru. Daca bag cartusul negru si cel color imi arata beculete rosii,si nu o pot folosii, daca il scot pe cel negru merge bine.Am incercat sa curat acele "canale" de legatura si de la cartus si de la imprimanta cu un servetel umed dar tot degeaba.Ce pot face sa o fac sa mearga? Ajutor straight face

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să o duci la reparat e "gripată" sau aruncă o si i ati alta, sunt proaste chinezisme.

| K0sti a răspuns:

Sa cumperi alt cartus!