| Minecrafter_Andrei_1985 a întrebat:

Am o intrebare, careia nu ii gasesc raspunsul pe internet. Cum pot schimba driverul de la placa video cu un altul luat direct de pe siteul lor? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Descarci driver-ul nou intr-un folder nou facut de tine i acest scop.
In Device Manager cauti placa video, dai click dreapta si Update Driver - alegi pachetul descarcat in folderul tau, inainte.

1 răspuns:
| Louys a răspuns:

Daca ai o placa Nvidia, cauta pe net Nvidia drivers, intrii pe site, selectezi modelul si aia e.

Cu AMD e la fel.