| Timis_Darius_1988 a întrebat:

Salutare, am o intrebare. Nu stiu de ce dar monitorul mi s-a oprit dintr-o data cand ma jucam si nu vrea sa mai porneasca, deci ledul albastru este tot aprins dar se comporta ciudat ba se vede mai tare ori mai slab si dispare si tot asa si cand il inchid se aud niste beepuri ca si cum ar vrea sa puste naibii zici ca da cineva cu degetele in el si cand ii scot cablurile conectate in el nu se mai aude. E de la monitor sau ce doamne ii cu el?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ti-au pus parintii interdictie, ca la ora 12 noaptea, sa se opreasca computerul laughing

| Timis_Darius_1988 explică (pentru Violleta2022):

Umm ce ii cu vrajeala asta acest site nu este cumva pentru informare cat de cat? Si in plus pentru ce sa imi puna interdictie tu nici macar nu ma cunosti, nu stii ce fac si faci glume proaste serios doar de atata te duce capul frate... ii bai cu tara asta daca se nasc asemenea specimene ii bai.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Timis_Darius_1988):

Era o gluma nevinobata, daca nu ai observat emoticonul de la sfarsitul propozitiei, care radea.

Ma rog, cu uni copii limitati, nu poti nici macar glumii... ca unde nu-i creier, nu pot cere prea mult de la nimeni.
Am totusi un sfat sa-ti dau, ca de la mama la copilas prostut ce esti: invata sa te comporti frumos, ca nu stii niciodata cine-i la celalalt capat al firului si vei pierde in viata, mai mult decat iti imaginezi!

| denisTiky a răspuns:

Esti din Borsa! Insfarsit un borsean pe aici!

Acu in legatura cu intrebarea.
Nu stiu ce sa-i faci (=