| AndrP a întrebat:

Am o mică nelămurire și aș dori sa mă ajutați dacă se poate. De exemplu, eu am un cont de Facebook pe care sunt înregistrat cu numărul de telefon nu cu Email. Adică eu când mă loghez folosesc numărul respectiv si parola.
Si dacă numărul acela este pe abonament si eu închid abonamentul si arunc cartela, eu mă voi mai putea loga?

1 răspuns:
| Mariu0699 a răspuns:

Da, te poti loga cand vrei. Insa nu vei mai putea face nimic daca uiti parola si nu mai ai acea cartela. E mai sigur sa bagi si un E-mail si contul il vei avea mereu si cand vei uita parola, vei putea sa o schimbi datorita la e-mail.
Cu numarul e mai riscant si poti pierde contul definitiv