| TabbiTha a întrebat:

Am o mica problema. Aseară am repornit laptop-ul, iar la un moment dat, in timp ce se actualizau unele aplicații, mi-a aparut scris " Nu am putut finaliza actualizarile/Se anulează modificarile/ Nu închideți computerul". După vreo 3-4 ore, l-am inchis, deoarece mi-a fost somn. Astăzi, cand am venit de la scoala, acelasi lucru

4 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Prea putine detalii dar daca e windows 10 e clar a fost problema cu un update la ei lasa sa termine e posibil sa fie schimbare de versiune si dureaza sa isi traga cei 6 gb de pe net

| TabbiTha explică (pentru Copaci_Liviu_1981):

E Windows 8.1.

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns (pentru TabbiTha):

Deci ai un security update serios. nu o sa te lase pana nu termina asigura-te de un transfer bun la internet

| TurkuNellu a răspuns:

Totul se face cu rabdare lasa-l sa-si faca treaba nu se va intampla nimic. E normal ca dupa inchiderea fortata sa-si continue munca.