| Fundeanu_Felix_1994 a întrebat:

Am o mică problemă cu notebook-ul meu... Când îl pornesc se oprește din procesul de inițiare a sistemului de operare, exemplu : http://www.99poze.ro/Windows_371535285/1/. Am încercat să-i instalez un sistem de operare dintr-un stick usb bootat :D dar la fel îmi arată. Ce aș putea să-i fac?
Există vreo soluție să-l restartez complet sau ceva de genu? :D

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate dar nu le am cu tabletele. Mergi la un informatician sa ti-l rezolve.

| Fundeanu_Felix_1994 explică (pentru mgtow):

Aș vrea dacă se poate să-l fac singurel pentrucă nu costă... dar dacă altă soluție nu o fi o să recurg și la sacrificarea econimiilor big grin

| TPUajutor a răspuns:

Incearca un alt windows, poate fi o problema de la drivere

| K0sti a răspuns:

Hard disk sau memorii cu probleme!

| GabiLeonte2 a răspuns:

Buna am vazut poza incearca sa il instalezi depe alt stic sau dvd ar fi o problema cu ram-ul dul la un servicer sau suna la depanero