| snepy a întrebat:

Salutare.Am o mica problema cu telefonul meu.
Am cumparat un Samsung Corby Pro pe o companie, si am incercat sa il decodez eu acasa. Nestiind am bagat din greseala softul pentru Corby, si telefonul s-a stins. Acum nu se mai aprinde, iar daca il bag la incarcat, se incalzeste tare, ce ii pot face? sa il arunc la gunoi?

Răspuns Câştigător
| robertosi a răspuns:

Nu i bagati in cap ca trebuie sa il arunge la gunoi:incearca sa-l resoftezi sau sa-l flashuiesti

1 răspuns:
| Mişu_7703 a răspuns:

Daca e in garantie, il poti duce la un service, dar daca ai incercat sa'l decodezi, nu sunt sigur ti'l accepta. daca nu ti'l accepta, cam da, il poti arunca la gunoi.