| Kasper56 a întrebat:

Am o mica problema cu un laptop HP ProBook 6470b care are windows 7 instalat. N-o sa intru in prea multe amanunte acum, dar oricum, problema este ca in windows nu imi merge nici tastatura, nici trackpad-ul. Cand bag un stick de windows xp vad ca merge calumea. Ce poate avea? trebuie sa schimb windows-ul?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e o mică problema! E chiar gravă. A rulat W7 pe laptop-ul ăsta vreodata?

| Kasper56 explică (pentru sierra1):

Da normal. laptopul asta vine cu win7 preinstalat

| Kasper56 explică (pentru sierra1):

In plus am incercat pe laptop-ul asta toate sistemele incepand cu windows xp.

| Kasper56 explică (pentru sierra1):

Nu mai e nevoie, ca s-a rezolvat problema.

| sierra1 a răspuns (pentru Kasper56):

Ce-a avut?

| Kasper56 explică (pentru sierra1):

Habar n-am, dar vrand-nevrand am schimbat windows-ul, si merge ca inainte. Mersi oricum!

| sierra1 a răspuns (pentru Kasper56):

Să fii iubit