| ș53fan a întrebat:

Am o nelămurire! Ultimele căști pe care le-am achiziționat, în manualul de utilizare...mi se spune că suportă funcția MultiPoint...Asta mai exact la ce se referă această funcție?
1)pot conecta 2 telefoane deodată?
Sau gen telefon și o mini boxă pe bluetooth? Sau cum e asta?

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

• Designul simplu si functional, fac din acest set cu casca un dispozitiv de comunicare confortabil si stilat.

Functie multipoint. Se pot conecta doua telefoane simultan (telefoanele trebuie sa dispuna de aceasta functie)

| ș53fan explică (pentru cfrtobias):

Aha am înțeles! Mulțumesc pentru răspuns!