| emhirsu a întrebat:

Salutare
Am o problema, cand deschid PC-ul nu reusesc sa intru pe internet decat daca intru la Local Area Conection si dau disable pe conexiune dupa care dau enable iar dupa aceea pot sa intru. Am placa de retea instalata, windows 7, conexiune la UPC. Stie cineva care este problema?

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Incearca un update de driver. daca nu poti, incearca sa dezinstalezi driverul respectiv, dupa care reinstalezi. dupa parerea mea, aici este buba.