| AnonimBS a întrebat:

Salutare
Am o problema cu anumite reclame..sau virusi nu stiu ce sunt
Cand intru pe o pagina(orice pagina) daca dau click oriunde pe acea pagina mi se schimba fereastra sau apar file noi cu anumite jocuri,, alte site-uri
Cum sa scap de ele? Am Adblock dar tot nu functioneaza pe niciun browser
Folosesc chrome

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza AdwCleaner.
restartezi
apoi ruleaza malwarebytes free
elimini tot ce gaseste
daca problema persista posibil sa ai instalat un program malitios.

| AnonimBS explică (pentru gelu1970):

Multumesc mult de tot!
A functionat!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Asta mi s-a întâmplat și mie iar antivirusul nu a detectat vreun virus... Până la urmă mi-a dat cineva un program care mi-a bulit de tot net-ul și i-am dat System Restore și după am reinstalat browser-ul și acum merge iarăși bine.

| Ssssmokin a răspuns:

Incearca sa reinstalezi chrome-ul