| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare, am o problema cu Facebook meu nu pot intra pe el și la furat cineva si a modificat emailul, prima dată când am încercat să îl recuperez am apăsat că nu am acces la niciuna din ele mă pus să introduc o nouă adresă de email și să răpund la intrarea de securitate am răpusns și am pus parolă nouă dar tocmai peste 24 de ore eram să intru pe el în acest timp cel care mi a luat a intrat el și a schimbat parola acum când pun că nu am acces la email și gata nu mai pot introduce email din nou și să răpuspund la întrebarea de securitate mă trimite la paginile lor de email să îl recuperez dar nu am acces la emailul acela, ce mă fac știe cineva o soluție doau funda, merci anticipat

1 răspuns:
| EchiNoxD a răspuns:

Aici nu mai ai ce face, el a trimis tot pe adresa lui de email, el nu tia spart doar contul de facebook, tia spart si adresa de email, eu as zice sa schimbi repede parola de la email si dupa sa iti faci un cont nou... in rest nu mai ai ce face... sau fa alta adresa de email. Funda?