| OanaAlexandra111 a întrebat:

Salutare!

Am o problema cu laptopul. Cand ma conectez la reteaua wifi si incerc sa intru pe o pagina (de exemplu Youtube, google etc.), se incarca foarte greu. Initial am crezut ca este o problema de la internet, dar pe alte device-uri merge perfect. Are cineva idee care ar fi problema? Acum cateva zile mergea perfect, in schimb ieri cand am vrut sa intru pe google, am constatat problema asta.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GHoST013 a răspuns:

Poate ai luat un virus. Incearca un antivirus. Daca nu functioneaza reinstaleaza driverele de net. De asemenea poti suna si la firma care-ti furnizeaza internetul sa intrebi si la ei de siguranta. In ultima instanta reinstalezi windows dar nu cred ca e cazul.