| MihaelaMariaPopa a întrebat:

Salutare,am o problema cu logarea la Facebook, imi arata mereu un certificat expirat si ma anunta ca conexiunea e nesigura, nu ma lasa nici ca exceptie sa o marchez, daramite sa mai intru pe facebook. a mai patit cineva asta? o funda mare pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Verifica daca ai ora/data setate bine la calculator

| MihaelaMariaPopa explică (pentru al3xander):

Nu le aveam, azi pc-ul meu a luat-o razna si si-a refacut singur setarile puse de mine incluzand data si ora, acum merge, mersi mult!

| al3xander a răspuns (pentru MihaelaMariaPopa):

Pentru nimic, ma bucur ca am putut fi de ajutor, numai bine!