| Sharp17 a întrebat:

Salutare. Am o problema cu pc-ul, mai exact cand vreau sa intru in D, intru mai intai in My computer apoi dau dublu click pe D, si in loc sa imi intre direct din fereastra aceea, mi se deschide inca o fereasta pentru D, asa am 2 ferestre. Si vreau sa rezolv aceasta problema. Cineva care stie? PS :

2 răspunsuri:
| unknown78 a răspuns:

Asa e windowsul, am avut si eu "problema" asta si cand am instalat alt windows nu mai se deschidea alta fereastra, era ca inainte

| Sharp17 explică:

Problema ii ca chiar azi am instalat alt windows si tot asa imi arata, eu ma gandesc ca sunt ceva setari care trebuiesc facute ca sa nu se mai deschida, dar nu prea stiu de unde sa incep