| Andrey3oo7 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Stateam pur si simplu, navigam pe internet si deodata a intrat in Power safe mode. Ecranul e negru iar monitorul palpaie ca si cum ar fi inactiv. Atunci doar misti din mouse si isi revine dar aici orice as face nu are folos. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Incearca sa verifici conexiunile, in pc cat si in monitor, poate s-a intamplat ceva cu o conexiune.

| Andrey3oo7 explică (pentru Marius_Marius_1997_AVLB):

Totul e la locul lui

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns (pentru Andrey3oo7):

Pai e greu sa iti zic ce sa faci prin mesaje, nici macar nu stiu cum arata pc-ul tau, daca e ciobit, poate scapat, nu a fost ingrijit corespunzator etc.Acum normal ca nu cred ca cineva face asa ceva la un pc,numai daca e nebun si vrea sa il distruga, in orice caz, primul lucru ce as face eu ar fi sa caut pe google problema in detaliu, si daca nu gasesc, caut un service de electronice. Sper sa iti rezolvi problema cat mai rapid.