| Alexymd a întrebat:

Salutare... Am o problema cu tableta mea, incerc sa intru pe : internet, google play... Si nu merge sunt conectat la internet, am tot de ce este nevoie tot ce imi zice este : google play s-a oprit. Ajutati-ma..

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eroare de soft.Nu ar strica un backup la date și o restaorare la setăriile de fabrică. Dacă ai rootat-o și ai umblat prin sistem(pe unde nu trebuie) numai cu o resoftare se mai rezolvă. Succes

| Asined996 a răspuns:

Pai,si mie mi s-a intamplat asa big grin Ori are niste virusi, ori trebuie sa dezinstalezi google play si sa-l instalezi iar.Sau in cel mai rau caz sa-ti resetezi tableta...Nu e nimic grav big grin Daca nu sti sa-ti resetezi tableta, imi poti trimite mesaj happy Funda? happy