| Dozyn a întrebat:

Salutare. Am o problema cu un laptop Acer Aspire, de la un timp de vreme a inceput sa functioneze foarte foarte greu, am schimbat windous-ul rezultand aceeasi problema, am curatat cooler-ul procesorului, procesorul, am aplicat pasta termoconductoare rezultand aceeasi problema. Imi puteti spune alte metode care m-ar putea ajuta?
Multumesc!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la un servis sa il repare cine se pricepe, asta ar fi unica metodă, tu ai facut ce ai putut dar sigur are alte defecte ciudate ascunse, care in servis vor fi depistate cu aparatură de control si oameni calificati cu tot ce au nevoie ca sa il repare.