| AndreiTudose a întrebat:

Salutare. Am o problema cu un S4. Azi s-a inchis deodata si a pornit singur. Cand scot bateria si o pun la loc se deschide singur si dupa apare Samsung Galaxy S4 bla bla bla, si se inchide si daca nu scot iar bateria nu se mai deschide deloc. Si nici macar nu sta deschis. Oare de la ce o fi? Bateria? Sau telefonul e dus?

3 răspunsuri:
| MarianVio a răspuns:

Salut! Probabil este softul "bulit". Poti opta pentru o resoftare ce o poti face la service sau chiar singur acasa. Uite aici un tutorial https://www.google.ro/......https?/url
Bafta!

| AndreiTudose explică (pentru MarianVio):

Enter CS for MD5.
Check MD5. Do not unplug the cable.
Please wait.
Checking MD5 finished Sucessfully.
Leave CS.
Added!
Odin engine v(ID:3. 1101).
File analysis.
SetupConnection.
Initialzation.
Get PIT for mapping.
Complete(Write) operation failed.
All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Nu trec de asta. Ce pot face?

| MarianVio a răspuns:

Deschide telefonul in modul download ( atentie, bateria sa depaseasca 70% ), dupa treci la conectarea telefonului la computer, sa te uiti daca nu este nevoie de vreo dezarhivare a fisieruli din descrierea clipului ce ti l-am pus la raspunsul precedent. Iti recomand sa dai download la soft direct de pe site-ul producatorului. Astept un raspuns. Bafta!