| AlexandruUrsachi a întrebat:

Salutare,

Am o problema la FIFA 13. Cand vreau sa deschid jocul, arata cursorul ca se incarca si astept chiar si 5-10 minute si nu se intampla absolut nimic.
Uitati PC-ul meu >- http://oi41.tinypic.com/4fz90o.jpg

4 răspunsuri:
| MLorand78 a răspuns:

Si placa video de cat e? Instaleaza Microsoft net framework. Descarca Razer game booster si porneste razer game booster dai add la fifa 2013 dai la configure bifezi aproape totul (vezi tu... ce nu ai nevoie bifezi) iar apoi dai launch. Sper sa functioneze, bafta!

| AlexandruUrsachi explică (pentru MLorand78):

Placa video nu stiu. Am Microsoft net framework instalat. Am incercat cu razer game booster si cand dau "launch game" se intampla acelasi lucru. Cursorul se incarca si nu se intampla nimic.

| MLorand78 a răspuns (pentru AlexandruUrsachi):

Care net framework il ai? Descarca net framework 4.0 daca nu cumva il ai. Incearca un crack nou!