| Cami28 a întrebat:

Am o problema legata de niste documente Excel, primite pe mail. Dupa ce salvez documentele, le deschid si imi apare eroarea aceasta : " The document could not be found. Check the spelling of the file name and verify that the file location is correct."
Am incercat sa le salvez pe desktop si asa mi se deschid, dar cand le mut in folderul in care am nevoie, imi da din nou eroarea aceasta. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Unde este localizat folderul tau?

| Cami28 explică (pentru CLCQ):

Folderul in care se salveaza cand le descarc este pe partitia D