| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare, azi am vrut sa instalez pe laptop-ul meu HP 15-g011sq windows 10 home de pe stick.

Problema este dupa ce formatez partitia C si dupa ce termina cu windows copying files imi cere sa dau restart si in loc sa continue instalarea ma da la inceput si apoi am incercat din nou si aceeasi poveste, oare de ce nu pot duce instalarea pana la capat, oare stick-ul e de vina sau laptopul?

Dau funda, celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Salut.
E o mica greseala de incepator.
Scoate CD-ul/Dvd-ul/Stick-ul dupa primul restart.

3 răspunsuri:
| Alex69best a răspuns:

Salut cred ca stikul ar fi devina, tu nu apesi pe nimic? normal isi da restart singur si nu trebuie sa apesi pe nimic pentru ca el continua. incearca sa il instalezi de pe un dvd.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Alex69best):

Laptop-ul meu nu mai are unitate optica, in loc de unitate e HDD-ul si HDD-ul a fost inlcouit cu un SSD.

| gigelmaincraftgeimer a răspuns:

Trebuie sa scoti USB-ul dupa ce da primul restart.